Program ksiegowy dla stowarzyszen

Vivese Senso Duo Shampoo

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w gronu Windows, są bardzo skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Są same firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania i możliwości w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, także w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym odcinkiem projektu jest moduł Płace. Traktuje on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i liczenia zarobków. Można w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia jeszcze na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno toż istnieć niezmiernie interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może wiązać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, które z bogatych powodów mogą po nisku nie dojść do grupie klasycznej.