Program kariera firmy

Program symfonia handel traktowany jest w sprzedaży. Najczęściej używany jest w ciasnych i średnich firmach. Program skupia się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Idzie na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami finansowymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program spędza w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel przydatny jest w nowego sposobie firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie zezwala na stworzenie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy określić sposób oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego podpowiedzi możemy robić raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i trwania dostaw.

Program kupi na skuteczne przeprowadzanie inwentaryzacji. Przydatna jest ponad funkcja przyśpieszonego wystawiania dokumentów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia książkę z bazą kontrahentów. Człowiek jest okazja uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Klienci mogą być wyszukiwani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest swój interfejs (wygląda ładnie a jest skłonny w obsłudze). Dzięki temu sztuka z systemem jest bliska i oryginalna. Program symfonia handel może żyć wprowadzany w korporacjach, jakie nie posiadają nowego sprzętu elektronicznego. Dużym atutem programu symfonia handel jest bliska nauka systemu. Projekt nie wymaga specjalnych ćwiczeń i kursów.