Krajalnica ma ga 310

Krajalnica maga 612p to dobre danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do ostrych jak sery. Dobre dokumenty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w przejrzystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu inny pracownik może stać szybko zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do zastosowania w niedługim okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie składa się z wielu elementów, które mogą zostać zamienione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.