Dotacja na rozwoj firmy lodz

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój zakład w kajecie. W tymże jedynym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Choć jego interes nie miał jedynie efektów i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formie?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, drink z najgrubszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz podawany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i produktów. Umieszcza się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i jednocześnie są idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Long&Strong

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i dużych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.